Blog Rozpoczynamy współpracę z Sereni Polska!

Rozpoczynamy współpracę z Sereni Polska!

Nekrolog – nasz rodzinny zakład pogrzebowy – działa w Pile już od 30 lat. Przez ten czas, najpierw nasza mama Krystyna Pawłowska, a teraz my – jej syn i synowa, staramy się jak najpełniej wspierać tych, którzy stanęli przed koniecznością pożegnania się z bliską osobą. W swojej pracy nieustannie spotykamy się z pogrążonymi w żałobie osobami i wnikliwie obserwujemy ich potrzeby, by ułatwić im ten trudny moment. Już od jakiegoś czasu rozważaliśmy rozszerzenie naszej oferty oraz podniesienie jakości świadczonych przez nas usług. Chcemy zapewnić klientom jeszcze pełniejszą opiekę i wsparcie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Sereni, która skupia przedsiębiorców pogrzebowych i wspiera ich w rozwoju. Misją naszego partnera jest ulepszanie usług oferowanych przez zakłady, by osoby przeżywające stratę bliskich otrzymały w pełni profesjonalną opiekę. Co ta współpraca oznacza dla naszych klientów?
Od firmy Sereni otrzymamy wsparcie finansowe oraz strategiczne. Pierwszą inwestycją będzie budowa chłodni oraz profesjonalnej sali pożegnań na terenie naszego zakładu. Modernizację przejdzie także strona internetowa Nekrologu oraz infrastruktura. Obecnie planujemy również m.in. automatyzację zarządzania magazynem, automatyzację płatności oraz inwestycję w marketing cyfrowy.
Wierzymy, że współpraca z firmą Sereni Polska umożliwi nam kontynuowanie dziedzictwa naszych rodziców i da szansę na rozwój.