O Sereni

Nasze wartości

O Sereni

Pomaganie ludziom

Nasza działalność polega na pomaganiu osobom pogrążonym w żałobie w dokonaniu odpowiednich przygotowań do ostatniej drogi ich bliskiej osoby oraz zapewnieniu trwałych wspomnień dla rodziny i przyjaciół. Robimy to z pozytywnym, troskliwym i pełnym zrozumienia podejściem.

O Sereni

Wzajemny szacunek

Przedsiębiorcy pogrzebowi, będący członkami sieci Sereni, sprawili, że ich domy pogrzebowe świadczą usługi na najwyższym poziomie. Ich zapał, ich pracownicy i decyzje – to wszystko składa się na przepis na sukces. Bardzo to doceniamy, darzymy możliwie największym szacunkiem i chcemy wspierać w dalszym wzroście.

 

Zaufanie

Nasza sieć składa się z przedsiębiorców pogrzebowych, z którymi współpracujemy w duchu zaufania. Jeśli chodzi o pomysły na przyszłość związane z ich domami pogrzebowymi, rozmawiamy ze sobą otwarcie i po partnersku.

O Sereni

Standardy zawodowe

Jesteśmy profesjonalną organizacją i dążymy do osiągnięcia jak najwyższych standardów we wszystkim, co robimy, oraz do ciągłego ich doskonalenia.

O Sereni
O Sereni

Partnerstwo

Wierzymy, że nasze cele możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy będziemy współpracować z rodzinami klientów, dostawcami i naszymi pracownikami.

 

O Sereni

Zrównoważony rozwój

Popieramy zbliżone do naturalnych formy pochówku, trumny i urny wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska oraz popieramy regionalne współprace i przepisy.